ВТОРО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „Н.Й.ВАПЦАРОВ” Монтана, ул. ”Цар Иван Александър” №35, тел. 096-305698, 302452, факс 096-305698 e-mail: |
УТВЪРЖДАВАМ:
Директор:
/Елка Станева/
Заповед № РД-13-1072/14.09.2021 г.
График за приемно време на учителите
за учебната 2021/2022 година – I срок
№ |
учител |
Ден |
Място |
Час |
1 |
Мариета Димитрова |
петък |
Кабинет 104 |
11:55-12:30 |
2 |
Мая Спасова |
понеделник |
Кабинет106 |
11:55-12:30 |
3 |
Дамянка Гаврилова |
понеделник |
Кабинет 301 |
12:30-13:10 |
4 |
Цветелина Миткова |
понеделник |
Кабинет 103 |
12:30-13:10 |
5 |
Нина Которова |
четвъртък |
Кабинет 102 |
12:30-13:10 |
6 |
Теменужка Цветкова |
понеделник |
Кабинет 302 |
13:10-13:50 |
7 |
Заряна Веселинова |
сряда |
Кабинет 303 |
13:10.13:50 |
8 |
Параскева Анастасова |
сряда |
Кабинет 202 |
13:10-13:50 |
9 |
Цветелина Георгиева |
петък |
Кабинет 202 |
12:30-13:10 |
10 |
Ваня Маджарова |
петък |
Кабинет 201 |
12:20-13:00 |
11 |
Адриана Каменова |
вторник |
Кабинет 109 |
14:00-14:40 |
12 |
Анжелика Милева |
вторник |
Кабинет 212 |
14:00-14:40 |
13 |
Гергана Спасова |
сряда |
Кабинет 308 |
14:00-14:40 |
14 |
Диана Йорданова |
понеделник |
Кабинет 113 |
13:10.13:50 |
15 |
Цветелина Петрова |
понеделник |
Кабинет 308 |
14:00-14:40 |
16 |
Полина Пламенова |
петък |
Кабинет 209 |
14:00-14:40 |
17 |
Севделин Иванов |
сряда |
Кабинет 307 |
13:10-13:50 |
18 |
Илия Илиев |
петък |
Кабинет 217 |
14:00-14:40 |
19 |
Красимира Александрова |
вторник |
Кабинет 210 |
14:00-14:40 |
20 |
Валя Кирилова |
понеделник |
Кабинет 108 |
13:10.13:50 |
21 |
Елка Станева |
четвъртък |
Кабинет 217 |
14:00-14:40 |
22 |
Петя Николаева |
четвъртък |
Кабинет 110 |
14:00-14:40 |
23 |
Николай Стефанов |
вторник |
Кабинет 213 |
14:00-14:40 |
24 |
Марияна Бориславова |
сряда |
Кабинет 213 |
14:00-14:40 |
25 |
Ивелина Тодорова |
петък |
Кабинет 216 |
15:00-15:40 |
26 |
Цветелина Цветанова |
четвъртък |
Кабинет 111 |
13:10-13:50 |
27 |
Малена Иванова |
вторник |
Кабинет 111 |
14:00-14:40 |
28 |
Георги Георгиев |
сряда |
Физкултурен салон |
13:10-13:50 |
29 |
Велина Красимирова |
петък |
Физкултурен салон |
13:10-13:50 |
30 |
Яни Янчев |
вторник |
Кабинет 108 |
14:00-14:40 |
31 |
Захари Христов |
понеделник |
Каб. 114 |
14:00-14:40 |
32 |
Димитрана Захариева |
понеделник |
Каб. 109 |
14:00-14:40 |
33 |
Стефка Михайлова – ЦОУД 1 гр. |
петък |
Каб. 104 |
16:20-17:00 |
34 |
Теодор Асенов - ЦОУД 2 гр. |
вторник |
Каб. 106 |
16:20-17:00 |
35 |
Камелия Георгиева – ЦОУД 3 гр. |
четвъртък |
Каб. 301 |
16:20-17:00 |
36 |
Десислава Иванова – ЦОУД 4гр. |
сряда |
Каб.103 |
16:20-17:00 |
37 |
Благовест Тонев - ЦОУД 5 гр. |
четвъртък |
Каб. 102 |
16:20-17:00 |
38 |
Бистра Борисова – ЦОУД 6 гр. |
сряда |
Каб. 302 |
17:25-18:05 |
39 |
Галя Иванова - ЦОУД 7 гр. |
вторник |
Каб. 303 |
17:25-18:05 |
40 |
Ирена Евгениева - ЦОУД 8 гр. |
вторник |
Каб. 203 |
17:25-18:05 |
41 |
Даниела Стефанова - ЦОУД 9 гр. |
вторник |
Каб. 201 |
17:25-18:05 |
42 |
Анелия Филипова - ЦОУД 10 гр. |
сряда |
Каб. 217 |
17:25-18:05 |